Виберіть мову:

LAND DEVELOPMENT - ВСЕ ПРО ЗЕМЛЮ

(044) 278 49 42
(067) 234-77-46
(066) 155-23-58
(063) 875-54-42

Кадастровий номер: коротко про головне

        Сьогодні для здійснення будь-якої операції з земельною ділянкою (купівля, продаж, оренда і т.п.) необхідний кадастровий номер земельної ділянки.

        Кадастровий номер земельної ділянки - індивідуальний цифровий код (номер) земельної ділянки, що не повторюється на всій території України, присвоюється земельній ділянці під час проведення її державної реєстрації і зберігається за нею протягом усього часу існування такої ділянки.

        Перевірити кадастровий номер та правильність розташування земельної ділянки можна за допомогою публічної кадастрової карти - публічна кадастрова карта України.

        Оскільки публічна кадастрова карта є всеукраїнською базою даних

Де шукати?

        Якщо державний акт на право власності на земельну ділянку був виданий в період 2004-2013 рік в ньому вказаний кадастровий номер як на зображенні  нижче:

Кад 11

         Або в довідці про присвоєння кадастрового номера земельній ділянці.

Публічна кадастрова карта. Як користуватись?

        Для пошуку земельної ділянки в публічній кадастровій карті достатньо вписати кадастровий номер земельної ділянки в рядок пошуку і натиснути кнопку «шукати».

Кад 22

        Так буде виглядати результат запиту якщо ділянка внесена в публічну кадастрову карту (зображення внизу).  В публічній кадастровій карті відображається наступна інформація:

- кадастровий номер земельної ділянки (на прикладі – 1822581703:02:061:0164)

- форма власності (на прикладі – приватна)

- код цільового призначення (на прикладі - А01.05)

- площа ділянки в гектарах (на прикладі - 0,25 га)               

Кад 33

        Якщо відомості по вашому кадастровому номері відсутні можливо дані про дану земельну ділянку ще не внесені в публічну кадастрову карту.  Для виправлення даної помилки існує форма зворотнього зв'язку (1). Дана форма також використовується при виявленні інших помилок в публічній кадастровій карті: не вірне місце розташування земельної ділянки, накладка з іншими ділянками і т.п.

        Також можете знайти земельну ділянку за її географічним розташуванням, за допомогою «Фільтру по регіону» (2) в лівій частині екрану. Рекомендуємо Вам користуватись відображенням місцевості за допомогою ортофотоплану (3), оскільки карти масштабу 1:100 000 базуються на топокартах 60-80-х років.

        Під рядком пошуку земельної ділянки розробники дали нам можливість користуватись декількома простими та корисними інструментами (4): збільшення/зменшення масштабу карти, можливість виміряти довжину та площу, швидкий друк та інформація про об’єкт на карті.

Кад 44